Ceny hotelu Nežárka

Pohodlné, čisté a dobře vybavené pokoje, chutná strava, bazén, vinárna a konferenční místnost… hotel Nežárka poskytuje rozsáhlé služby v co nejvyšší možné kvalitě. Zároveň se snažíme, aby ceny byly pro naše hosty co nejpřijatelnější. Ostatně, přesvědčte se sami – nejprve v ceníku na našich webových stránkách, a poté přímo během ubytování na Nežárce.

Prohlédněte si přehledný ceník hotelu Nežárka a zjistěte, kolik stojí jedna noc se snídaní v jednolůžkovém, dvoulůžkovém a čtyřlůžkovém pokoji. Nabízíme také dvoulůžkový apartmán s vanou a rodinný apartmán s kuchyňkou. Podívejte se, co cena všechno zahrnuje, zdali obsahuje DPH a rekreační poplatky pro pobyt na Třeboňsku.

Najděte nejvýhodnější pobyt Jižní Čechy

Mrkněte též na naše zvýhodněné ceny ve speciální sekci „Akční nabídky ubytování v hotelu Nežárka“. Určitě v ní objevíte něco zajímavého a ušetříte nemalé peníze.

V našem ceníku je taktéž uvedeno, kolik zaplatíte za další služby včetně poplatku za psa či ceny za dětskou přistýlku. Zřejmě se budete divit, co všechno získáte v rámci ubytování na Třeboňsku zdarma. Pečlivě prozkoumejte i seznam běžných slev. Na Nežárce určitě ušetříte!

Kontakty

Všechny důležité kontakty na hotel Nežárka, poskytující pobyt v Jižních Čechách, najdete v sekci Kontakt. Nechybí tam telefonní čísla, adresa, GPS souřadnice ani přesná mapa.

Rezervace

Zajistěte si rezervaci ubytování v hotelu Nežárka!