Dovolená Jižní Čechy

Úžasná dovolená? Jižní Čechy vás zvou k aktivnímu odpočinku

Jen málo regionů v České republice se může pochlubit takovou koncentrací nádherných přírodních lokalit, zachovalých historických památek a raritních technických zajímavostí. Jižní Čechy se navíc mohou pyšnit různorodou krajinou zahrnující roviny plné rybníků i vysoké hory, řadou starobylých měst či zábavních zařízení pro děti. Uprostřed vší té krásy najdete hotel Nežárka.

Vydejte se k nám užít si víkend nebo rovnou celou dovolenou na jihu Čech. Naše ubytovací zařízení leží kousek od řeky Nežárky, v oblasti hustých, zelených lesů jako dělaných k cykloturistice i nenáročným, pohodovým procházkám. Máte-li rádi houby, borůvky a jiné dary lesa, bude se vám tady moc líbit.

Jihočeské prázdniny pro celou rodinu

Upřednostňujete-li pravou turistiku, není to z hotelu Nežárka daleko do České Kanady s nejsevernějším bodem Rakouska, do Novohradských hor, ba ani na Šumavu. Hledáte-li místo pro poznávací pobyt, Jižní Čechy vás také nadchnou díky mnoha zámkům, hradům a městům s velkou, slavnou minulostí. Navštívit můžete například České Budějovice, Červenou Lhotu či Soběslav.

Během dovolené v Jižních Čechách však můžete i skvěle relaxovat. Projděte se kolem našeho největšího rybníka Rožmberka, vyjeďte lanovkou na nejstarší tuzemskou rozhlednu na Kleti, vykoupejte se v akvaparku Jindřichův Hradec či některé z početných pískoven. A pokud by se náhodou pokazilo počasí, projeďte se jihočeskou úzkokolejkou nebo se vydejte na prohlídku Hluboké nad Vltavou.

Samozřejmě, že dobře si odpočinete i u nás v hotelu. Nežárka je situována v srdci Třeboňska, ubytování zde zajišťuje dvacítka upravených pokojů, chutná jídla jsou servírována v prostorné jídelně nebo na terase a využít lze též krytý bazén.

Ceník a rezervace