Dovolená Třeboňsko 2016 v jihočeském hotelu Nežárka

Užijte si svou letní dovolenou v roce 2016 u nás, na Třeboňsku, v hotelu Nežárka. Jižní Čechy se svou přírodou a kulturním bohatstvím okouzlí každého.

Dovolená na kolech 2016

Třeboňsko si tradičně každý spojuje především s cyklistikou. Není se co divit, jedná se o rovinatý region, jehož jádrem je 700 kilometrů čtverečních rozsáhlá chráněná krajiná oblast stejného názvu. Územím, plným rybníků, potoků, močálů, vodních kanálů a hlubokých lesů vedou desítky kilometrů cykloturistických tras. Díky svému profilu jsou nenáročné a za jeden den je tak možné procestovat velkou část kraje a vidět spoustu zajímavých věcí. Z cyklotras kolem hotelu Nežárka patří k nejoblíbenějším naučná stezka okolo Třeboně, Cesta kolem Světa či naučná stezka Rožmberk.

V hotelu Nežárka vám s výběrem vhodné cyklotrasy rádi poradíme. Kolo vám také zapůjčíme a během výletu si u nás můžete dát přestávku na vydatný oběd.

Sportovní dovolená 2016

Pokud rádi sportujete a trávíte svůj volný čas aktivním pohybem, je hotel Nežárka a jeho okolí jako stvořené pro vás. V hotelu je k dispozici krytý bazén s masážními tryskami, posilovací stroj, herna s šipkami a biliárem, venku si můžete zahrát kopanou nebo volejbal. V půjčovně jsou vám k dispozici kola, loďky a další sportovní potřeby. Množství značených cest, z nichž mnohé vedou přímo kolem hotelu, uvítají pěší i cykloturisté.

Hotel Nežárka rozhodně není pro někoho, kdo chce dovolenou proležet na pokoji. Místo toho se vydejte do přírody, na houby do zdejších řeků, za poznáním nádherných hradů a zámků v regionu.

Rodinná dovolená 2016

V hotelu Nežárka si užije celá rodina. Tatínek si může dát vychlazené pivo v naší formance, na maminku čeká relaxace ve vyhřívaném bazénu a na děti hřiště s pískovištěm. Všichni mohou odpoledne vyrazit do lesa, celé léto plného hub a borůvek. Skvělý celodenní výlet se nabízí do Nové Bystřice, kde začíná úzkokolejná železniční trať vedoucí až do Obrataně. V našich útulných pokojích se vám bude odpočívat jako doma.

Dovolená s dětmi 2016

Všichni víme, že děti vyžadují spoustu pozornosti, a právě o to se v hotelu Nežárka postaráme. Ani naši nejmenší hosté se nudit nebudou. Před hotelem, na místě dobře viditelném z venkovní terasy, je připraveno pískoviště, na louce za hotelem se můžou dosyta vyřádit při nejrůznějších hrách a další zábavě. Vyzkoušejte také některý z celodenních výletů do přírody, kterých tady můžete podniknout desítky.

Dovolená pro seniory 2016

Pěknou letní dovolenou ovšem prožijí v hotelu Nežárka také senioři. Hotel je dobře dostupný autem, z parkoviště si zavazadla odnesete přímo na recepci a dále na pokoj. Pokoje jsou prakticky a útulně vybaveny, nechybí hygienické zázemí s toaletou a sprchovým koutem. V hotelu vaříme po celý den, jídla jsou chutná a cenově dostupná. Okolí hotelu je jako stvořené pro krátké procházky do přirody, houbaření a turistiku. 

Dovolená s kamarády 2016

Chcete-li prožít nezapomenutelnou dovolenou se svými kamarády, s radostí vás uvítáme v hotelu Nežárka. Můžeme vám rezervovat vinárnu, v níž se pobavíte dlouho do noci, bazén nebo hernu s kulečníkem a šipkami. Za nákupy a další zábavou se vydejte do některého z větších měst v kraji jako České Budějovice či Tábor.

Dovolená v přírodě 2016

Krásné lesy, rybníky, řeky i hory. To je krajina kolem hotelu Nežárka. Víte, že tady najdete řeky Nežárku, Lužnici i Vltavu, zapomenuté Novohradské hory, z dálky videlnou Kleť (1 084 metrů), největší český rybník Rožmberk, písečný přesyp u Vlkova, Novořecké močály, Českou Kanadu a řadu dalších přírodních krás?

Ceník a rezervace