Gastronomie a kuchyně hotelu Nežárka

Restaurace hotelu Nežárka

Naše hotelová restaurace, proslulá v širokém okolí celého Třeboňska, nabízí široký a pestrý sortiment z domácí české kuchyně. Vaříme z pečlivě vybíraných, čerstvých surovin, především od českých dodavatelů. Jídlo si tu můžete vychutnat u hořícího krbu a zároveň bez obtěžujícího cigaretového kouře, jelikož je zcela nekuřácká.

Od 1. července 2015 jsme rozšířili nabídku jídel o skvělou pizzu. Můžete si ji vychutnat přímo v prostorách restaurace, nebo si ji vzít s sebou, pokud kolem nás například projíždíte na kole a máte chuť na něco rychlého k snědku.

Restaurace pojme až šedesát hostů. Podáváme bufetové snídaně, obědy i večeře, pro uzavřené skupiny lze domluvit snídani ve formě švédských stolů. Během dovolené v Jižních Čechách vyhládne, ale my jsme na Vás připraveni!

Hotelová kuchyně funguje od rána do 21.00 hodin.

Vinárna hotelu Nežárka

Mimořádným prostorem je útulná vinárna ve sklepení hotelu s kapacitou čtyřicet hostů. Vyberete si tu z velkého množství domácích i zahraničních vín, k nimž podáváme "chuťovky" domácí výroby.

POZOR! Vinárna je v provozu pouze při objednávce předem pro skupinové akce.

V prostorách vinárny zajistíme slavnostní tabuli či jakékoliv pohoštění dle vašeho výběru pro nejrůznější příležitosti jako:

  • Svatby a rodinné oslavy
  • Promoce
  • Oslavy významných životních jubileí
  • Bohaté rauty a slavnostní menu
  • Slavnostní recepce
  • Večírky a party
  • Občerstvení pro coffee breaky
  • Bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů

Formanka hotelu Nežárka

Jdete na procházku, projet se na kole nebo někde poblíž trávíte svůj pobyt? Třeboňsko přeje aktivitám, u nichž vyhládne, proto se nezapomeňte zastavit na malé občerstvení v naší proslulé formance. Během letní sezóny jsme připravili něco speciálního i pro Vás - menu za pár korun. Zajišťujeme běžné denní a večerní občerstvení s možností příjemného posezení na jedné ze dvou venkovních teras či ve vnitřním atriu hotelu. U nás jste vždy vítáni!

Ceník a rezervace