Na podzim 2015 využijte ubytování v hotelu Nežárka

S oblibou se říká, že podzim je nevlídný, sychravý a nejlépe ho strávíte doma pod peřinou s teplým čajem a dobrou knihou. Nenechte na sebe spadnout deku a podívejte se na to z druhé strany. Vždyť podzim je barevný, příjemný a nejlépe ho strávíte na toulkách krásnou přírodou. Ideálním místem takových říjnových a listopadových toulek je okolí hotelu Nežárka.

5 důvodů, proč k nám přijet na pobyt do Jižních Čech

Ubytovací zařízení Nežárka, to jsou kvalitní služby pro celou rodinu, dobrá dopravní dostupnost, unikátní poloha v srdci Třeboňska a spousta zajímavých turistických cílů všude kolem. Vybíráme pět jedinečných důvodů, proč k nám přijet právě na podzim 2015. Hotel bude v běžném provozu až do 15. listopadu, poté pomalu ulehne k zimnímu spánku. 

1. Třeboňsko, ráj cykloturistů

Stovky kilometrů cyklistických stezek v nenáročné, rovinaté krajině plné rybníků nenajdete nikde jinde v České republice. Odpočinkové a zároveň naučné trasy se vinou podél Rožmberka i kolem Světa, z Chlumu u Třeboně a do Soběslavi, stačí si jenom vybrat. Na své si tady přijdou začátečníci, děti i senioři.

2. Pravá jihočeská divočina

Během dovolené v Jižních Čechách můžete potkat tři nefalšované divočiny. První takovou zónou je samozřejmě Šumava, a byť je to od nás například na Boubín přes sto kilometrů, určitě vyplatí se tam vypravit. Mnohem blíže se nachází turistickým ruchem doposud nepolíbené Novohradské hory a také malebná Česká Kanada.

3. Úzkokolejka a další technické rarity

Když už jsme v té Kanadě, stojí za to připomenout, že v Nové Bystřici začíná trať jihočeské úzkokolejné dráhy. Vede přes Jindřichův Hradec až do Obrataně, měří skoro 80 kilometrů a jízda po ní bude úžasným zážitkem nejen pro vaše ratolesti. O vybraných víkendech ji dokonce brázdí parní vlaky. Máte-li rádi techniku, vaši pozornost si též zaslouží kanál Nová řeka, Buškův hamr či Eliášova štola.

4. Kraj hradům a zámkům zaslíbený

Snad nikde jinde v ČR nenajdete tolik zámků, tvrzí a hradů jako v Jihočeském kraji. Už jen výčet těch nejznámějších je impozantní: Červená Lhota, Český Krumlov, Hluboká, Jindřichův Hradec, Landštejn, Třeboň… Malý kousek od hotelu stojí barokní Jemčina a nově opravená Stráž nad Nežárkou zasvěcená věhlasné divě Emě Destinnové.

5. Jídla a pití, co hrdlo ráčí

Pro mlsné jazýčky máme dobrou zprávu. Během víkendu na Nežárce si užijete skvělé jídlo a pití za výborné ceny. V naší nekuřácké restauraci nabízíme kontinentálně servírované snídaně, obědy a večeře, připravované z čerstvých surovin převážně českého původu. Pečeme výtečnou pizzu, čepujeme pivo jako křen a děláme slaďoučké poháry pro malé i velké. Využít můžete i hotelovou formanku s barem a rychlým občerstvením.

Prohlédněte si ceník hotelu Nežárka a využijte například slevu na pobyty delší než tři noci.