Nadýchněte se jara a Velikonoc na Nežárce

Mílovými kroky se nám blíží jaro – začíná už 20. března 2016 – a to znamená výrazně delší dny, více sluníčka, rozšířenou otevírací dobu památek a první výlety do probouzející se přírody. V hotelu Nežárka prožijete s celou vaší rodinou krásný pobyt v jižních Čechách, plný zábavy, sportu, poznání a dalších aktivit.

Zámky, hory, rybníky, to je pobyt Jižní Čechy

Pokud máte rádi aktivní způsob trávení dnů volna, je pro vás náš hotel na Třeboňsku ta správná volba. Můžete se vypravit na tato zajímavá místa:

Hrady a zámky

Historická města

Technické rarity

Přírodní zajímavosti

Kulturní památky

Přejeme veselé Velikonoce v našem hotelu na Třeboňsku

Letošní velikonoční svátky budou poprvé rozšířeny o další den volna, Velký pátek. Využijte prodloužený velikonoční víkend (25. až 28. března 2016) k pobytu v Jižních Čechách uprostřed lesů a rybníků. Hotel Nežárka má o Velikonocích otevřeno a připravuje bohatý program, jehož součástí budou velikonoční speciality včetně velikonočního zeleného piva a "vyšupání" od hotelového personálu.

Více o ubytování v hotelu Nežárka

Příjemný hotýlek mezi Třeboní a Jindřichovým Hradcem poskytuje kompletní ubytovací služby v typickém prostředí venkovské jihočeské usedlosti. K dispozici je dvacítka pokojů od jednolůžkového až po rodinný apartmán pro šest osob s kuchyňkou. Dobře se u nás najíte, odpočinete si v krytém bazénu, jsme připraveni na vaše děti a večer lze posedět u táboráku či udělat grilovačku.

Ceník, rezervace a akční pobyty