Vše důležité o hotelu Nežárka

Hotel Nežárka je situován na jihu Čech malý kousek od stejnojmenné řeky. Za tří stran ho obklopují lesy, díky nimž je ideálním místem pro aktivní letní dovolenou či ubytování. Třeboňsko, tedy okolí hotelu, je zaslíbené sportování, houbaření a cykloturistice. Zdejší krajina zahrnuje hodně lákadel, proslavené jsou především jihočeské rybníky, daleko není ani Česká Kanada, Novohradské hory či Šumava.

Hotel Nežárka se nachází uprostřed přírody, zároveň jsou odsud dobře dostupná města Třeboň a Jindřichův Hradec s veškerými potřebnými službami. Hotel klade důraz na příjemnou, přátelskou atmosféru, širokou nabídku služeb, čistotu a vstřícný personál. Nabízí ubytování pro celorodinný odpočinek i adekvátně vybavené prostory vhodné k pořádání svatebních i rodinných oslav, seminářů, firemních porad a dalších společenských akcí.

Hotel najdete ve zcela zrekonstruované usedlosti s hezkým nádvořím a vodotryskem. Patří k němu parkoviště pro osobní automobily a rozsáhlé pozemky s posezením u ohniště a dětským hřištěm. Nejmenší ratolesti se tady vůbec mají jako v ráji, absencí silničního provozu počínaje a vnitřní hernou konče.

Ubytování Třeboňsko a další služby

Hotel Nežárka nabízí dvacet pokojů s vlastní koupelnou a internetovým připojením. K dispozici jsou tři stravovací prostory: restaurace využívaná hlavně pro snídaně a večeře, vinárna ve sklepení a formanka s venkovní terasou. Konferenční sál má kapacitu zhruba padesát míst a o organizaci akce se skvěle postará i personál hotelu.

Spousta možností se v hotelu otevírá pro sportovce. Kromě rybaření, turistiky a cyklistických toulek po okolí lze využít krytý bazén s protiproudem a multifunkční posilovací stroj. Společenská místnost ukrývá také kulečník a elektronické šipky.

Ceník a rezervace