Hotel Nežárka, řešení ubytování Třeboňsko

Dovolená Třeboňsko

Stovky velkých i malých rybníků propojené bublající sítí řek, kanálů a potůčků, kopce zvedající se z širých rovin, husté lesy plné hub a borůvek, spousta zámků a historických měst: Třeboňsko patří k nejkrásnějším a nejrozmanitějším krajům naší vlasti. Přímo v jeho srdci najdete příjemný hotel Nežárka, ideální místo pro vaše ubytování na Třeboňsku.

Poloha hotelu Nežárka je vskutku strategická, dobře dostupné z něj jsou atrakce ve všech koutech regionu. Leží v polovině spojnice Jindřichova Hradce a Třeboně, uprostřed rozlehlých lesů – tam, kde si lišky dávají dobrou noc a vy se za nimi můžete vydat po cyklostezce vedoucí přímo kolem hotelu. Zároveň to není daleko k hlavní silnici, z níž se snadno dostanete na prostorné hotelové parkoviště.

My zajistíme ubytování, Třeboňsko dodá zajímavý program

Hotel Nežárka byl vybudován v typické jihočeské usedlosti s velkoryse pojatými venkovními prostory – v rozběhu do přírody nebrání žádné ploty, stan si můžete postavit prakticky kdekoliv a táborové ohniště čeká na vaše kytary a špekáčky (vizte fotogalerii z Nežárky). Jídlo samozřejmě podáváme v restauraci otevřené celý den i ve formance s terasou a barem. K pořádání oslav se hodí stylová vinárna.

Pokud potřebujete zorganizovat větší akci, například pro vaši firmu, nebo školení pro zákazníky, dokonalý azyl vám poskytne konferenční sál pro 50 osob s kompletní technickou podporou. Volné chvíle, nejen za nepřízně počasí, vám zpříjemní krytý bazén, kulečník, šipky, posilovna, masáže, kosmetika a další vybavení. Uspořádat ovšem umíme například i jízdu na koni a jinou zábavu. Noclehy jsou zajištěny ve dvacítce komfortních pokojů s televizí, internetem a hygienickým zázemím.

Ubytování Třeboňsko a turistické magnety všude kolem

Z takřka nekonečného zástupu zajímavých míst v blízkém i vzdálenějším okolí hotelu Nežárka vybíráme skutečně jenom reprezentativní vzorek. Během dovolené v Jižních Čechách tedy můžete navštívit:

  • Hrady a zámky: Hluboká nad Vltavou, Červená Lhota, Landštejn, Jemčina, Dívčí Kámen a desítky dalších…
  • Technické zajímavosti: Jihočeská úzkokolejka, pás válečného opevnění, rybník Rožmberk, kanál Nová řeka a jiné…
  • Koupaliště: Akvapark Jindřichův Hradec, zatopené pískovcové lomy u Majdaleny, rybník Svět, je jich nepočítaně…
  • Historická města: Třeboň, Jindřichův Hradec, České Budějovice, Tábor, Soběslav, Písek, Český Krumlov, kam jen se podíváte…
  • Přírodní zákoutí: Novohradské hory, Kleť, písečný přesyp u Vlkova, Šumava, Česká Kanada, všude husté lesy…
  • Kulturní památky: Schwarzenberská hrobka, Pomník Emy Destinnové, Rodiště Jana Žižky v Trocnově a ještě…

Chcete se ubytovat na Třeboňsku? Podívejte se, kde přesně hotel Nežárka leží, nahlédněte do ceníku, vyberte si některý z akčních balíčků a rezervujte si pobyt na Nežárce co nejdříve. Těšíme se na setkání s vámi!