Zatočte se a osvěžte se v akvaparku Jindřichův Hradec

Nestačí, že v Jindřichově Hradci mají velice pěkný, celoročně otevřený, krytý plavecký bazén s dětským koutkem a parní kabinou. Aby všem místním i návštěvníkům regionu zpříjemnili horké letní dny během pobytu v Jižních Čechách, otevřeli tu také moderní akvapark. Paráda, sluníčko nás nespálí!

Součástí akvaparku je členitý relaxační bazén s různou hloubkou, tobogán dlouhý 82 metrů, hřiště na plážový volejbal a dětské brouzdaliště s vodní stříkačkou, klouzačkou a ježkem. K dalším atrakcím patří divoká řeka, masážní trysky, protiproud, vzduchová lavice, vlny, vodní zvon či vodní hřib. Samozřejmostí je louka na opalování a občerstvení. Vyhřívání bazénu zajišťuje solární systém.

Během víkendu na Nežárce stihnete i radovánky ve vodním světě

V rámci celého zábavního komplexu fungují také sauny, masáže, plavecká škola, manikúra a pedikúra, kadeřnictví a několik stravovacích provozů. Prostředí je velice čisté a se svými ratolestmi tady můžete prožít v rámci ubytování na Třeboňsku opravdu velice povedené odpoledne.

Jindřichohradecký akvapark je v provozu v letních měsících, většinou od června do září, v závislosti na přízni počasí. Najdete ho na břehu rybníka Vajgar, v ulici Jáchymova 865/III. Dá se u něj dobře zaparkovat, naproti navíc stojí supermarkety Kaufland a Albert.

A co dělat pokud počasí nepřeje? Vyzkoušejte některé z muzeí v Českých Budějovicích.

Zdroj fotografií: Bazen.jh.cz, oficiální stránky plaveckého areálu v Jindřichově Hradci